Zoho Premium Partner Německo
Německo | Rakousko | Česká republika

Natalie Söll Vertrieb GmbH

Váš Zoho-Team

Naše firma byla založena na jaře roku 2011 jako podnik jednotlivce.

Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti prodeje průmyslových produktů a služeb disponujeme velmi vyhraněnou sítí, a známe tak požadavky na firemní software.

Právě z tohoto důvodu padla naše volba na partnerství se společností ZOHO. Jsme o tomto systému natolik přesvědčeni, že systém Zoho nabízíme jako jediné firemní softwarové řešení. Můžeme se tak 100% soustředit na podporu a servis a poskytovat našim zákazníkům kvalitní poradenství.

Naši zákazníci pocházejí z nejrůznějších oborů - od měřicí techniky, výroby nástrojů, výroby zařízení, průmyslových potřeb, těsnicí techniky, mechanického obrábění, CNC techniky, ocelových konstrukcí, výroby nádrží, zpracování plastů a lékařské techniky přes sektor služeb a obchodu až po nemovitosti, finance, komunikaci a maloobchod.

S modulem Zoho CRM Vám nabízíme prodejní databázi k řízení prodejních procesů, která Vám pomůže maximalizovat Váš úspěch. V kombinaci s marketingovými nástroji a dalšími softwarovými doplňky tak se sadou aplikací Zoho obdržíte kompletní firemní software.

Jako partner společnosti Zoho máme přístup k více než 2 500 vývojových pracovníků, kteří systém Zoho neustále zdokonalují a optimalizují.

Kromě toho jsme jediným certifikovaným vývojovým partnerem softwaru Zoho Creator v Německu a Zoho prémiovým partnerem a v současné době pečujeme o více než 1 900 spokojených zákazníků.

Jako prémioví partneři společnosti Zoho jsou vybíráni výhradně partneři, kteří mají prokazatelné zkušenosti v oblasti systémů CRM a disponují příslušnými znalostmi programování, aby mohli zákazníkům nabídnout individuální řešení (nebo rozhraní).

ZOHO hlavní pobočka v Chennai

V důsledku úspěšného růstu a zvýšení počtu zaměstnanců zejména v oblasti vývoje jsme v červenci 2014 museli naše kancelářské kapacity rozšířit. Od té doby se zde nachází sídlo naší firmy.

Od roku 2014 jsme prémiovým partnerem s vlastním zastoupením i v České republice a Rakousku.

V současné době zaměstnáváme v sídle naší firmy v Marktredwitzu vlastní vývojové pracovníky a zaměstnance působící v oblasti prodeje, marketingu a zákaznického servisu.

Proto jsme se v září 2016 rozhodli změnit právní formu naší firmy na společnost s ručením omezeným.


Naše moto zní:

Úspěch spočívá v tom, že má člověk právě ty schopnosti, které jsou v dané chvíli požadovány." 

(Henry Ford)


Přesvědčte se o našich schopnostech a kontaktujte nás ještě dnes.