Zoho Premium Partner Německo
Německo | Rakousko | Česká republika

Akce

 
 

Hannover Messe 2018

23.04.2018 - 27.04.2017


Také náš Zoho-Team bude poprvé zastoupen na veletrhu v Hannoveru. Rádi Vám poradíme při výběru správného Zoho-Modulu a představíme nové funkce, které Zoho nabízí. Těšíme se na Vaši návštěvu. 
 

CEBIT 2018

11.06.2018 - 15.06.2018


Poznejte osobně náš Zoho-Tým na největším IT-veletrhu v Hannoveru. Rádi Vám poradíme při výběru správného Zoho-Modulu a představíme nové funkce, které Zoho nabízí. 
 

Zoholics Germany 2018


Minulý rok byl ZOHO-Event "Zoholics" v Berlíně velmi úspěšný a do posledního místa vyprodaný. Není tedy divu, že letos se Zoho rozhodlo tuto akci v Německu opět zopakovat. 

Bližší informace již brzy na našich stránkách. 
 

Zoho Partner - Workshops


V naší pobočce - Marktredwitz in Oberfranken - pro Vás pořádáme pravidelné workshopy. Maximální počet účastníků je 10. Jednou z mnoha výhod je výměna zkušeností a názorů s ostatními Zoho uživateli společně s naším týmem u jednoho stolu.Novinky / Videa

Dne 6. prosince navštívil Zoho-Team dětský domov Wunsiedel s mikulášskou nadílkou a peněžním darem. Tímto bychom chtěli poděkovat všem našim zákazníkům, kteří tuto a podobné akce skrz zakoupení Zoho licencí podporují.V říjnu 2017 se konal Zoho partnerský summit ve městě Chennai na jihu Indie. Jako Zoho prémiový partner jsme na této akci nemohli chybět.Zoholics - největší Zoho Event poprvé zamířil do Německa.