Zoho Premium Partner Německo
Německo | Rakousko | Česká republika

360-stupňový přehled o Vašich zákaznících - s CRM PLUS

Modul Zoho CRM PLUS Vám nabízí více než jen systém CRM - v jedné sadě obdržíte 9 produktů Zoho, abyste o své potencionální, ale i stávající zákazníci mohli optimálně pečovat.

Prodej, marketing a zákaznický servis v jedné aplikaci - v kombinaci s možnostmi, které Vám nabízejí kanály na sociálních sítích a výsledky anktet. 

Vyžádejte si u nás nezávaznou demo licenci - rádi Vám systém představíme osobně.

Zoho CRM

 
 

V balíčku CRM PLUS obdržíte Zoho CRM ve verzi Enterprise. Tímto získáte například následující nástroje: správa území, klasifikace potencionálních zákazníků, designer Vašich procesů, webforms stejně tak workflows a integrace emailů. Zoho CRM tvoří základ pro 360-stupňový přehled společně s ostatními, již integrovanými Zoho nástroji.

Zoho Campaigns

 
 

S modulem Zoho Campaigns bude Váš online marketing fungovat spolehlivě, plynule a efektivně. Vytvořte šablony newsletterů pomocí celé řady již existujících předloh nebo jednoduše vytvořte vlastní předlohu. Zoho Campaigns je úzce spojen se Zoho CRM. Pro uživatele v CRM Plus získáte 5000 abonentů pro Váš newsletter. 

Zoho Survey

 
 

Vytvářejte rychle a jednoduše individuální zákaznické ankety. Vytvořte tyto ankety pomocí "out of the box" nebo jednoduše vytvořte vlastní předlohu. Nechte své zákazníky, aby například ohodnotili nový výrobek, nebo spusťte individuální anketu. Zoho Survey je propojeno s Zoho CRM a Zoho Campaigns.

Zoho Desk

 
 

Zoho Desk Vám nabízí kompletní řešení v oblasti zákaznické podpory / správy požadavků. Bezproblémová integrace s modulem Zoho CRM umožňuje přístup ke kontaktům v systému CRM a dokumentaci příslušných případů / požadavků.

Zákaznický portál - Vaši zákazníci mohou kdykoli zkontrolovat aktuální stav svého požadavku.

Zoho Projects

 
 

S modulem Zoho Projects získáte kompletní řešení pro Vaše projekty. Spusťte své projekty, přidělte úkoly a jednotlivé kroky projektu, vytvořte skupinové kalednáře a projektové zprávy. 

Zoho Reports

 
 

Zoho Reports je online reportingová služba s nástroji business inteligence. Pomocí modulu Zoho Reports můžete i bez rozsáhlých IT znalostí vytvářet průkazné zprávy, a to i s přímým přístupem k datům ve Vašich modulech Zoho.

Zoho Social

 
 

Moderní systémy CRM Vám nabízejí správu aktivit - modul Zoho Social s integrací do modulu Zoho CRM jde ještě o krok dále: Generujte potencionální zákazníky z Vašich návštěvníků na sociálních sítích Facebook a Twitter, vkládejte příspěvky v reálném čase a reagujte na dotazy a názory ze sociálních sítí - a to ještě dříve, než se tito návstěvníci jako potencionální zákazníci ve Vašem systému CRM vůbec objeví.

Zoho SalesIQ

 
 

Modul Zoho SalesIQ je optimálním doplňkem Module Zoho CRM. Sledujte návštěvníky Vašich webových stránek v reálném čase a oslovte je přímo. Vytvořte z návštěvníků Vašich webových stránek skutečné potencionální zákazníky.

Zoho Motivator

 
 

Zoho Motivator je ideální nástroj pro motivování Vašeho týmu. Vytvořte rychle a jednoduše soutěž pro Vaše oddělení prodeje, call centrum nebo oddělení služeb pro zákazníky. Vypište odměnu a stanovte předem definované období. Pomocí funkde "uvolňovací-odkaz" můžete výsledky v reálném čase živě přenášet na monitor.