Zoho Premium Partner Německo
Německo | Rakousko | Česká republika

Ochrana dat & datový hosting

Zoho nabízí vedle datového centra v USA také evropskou verzi. Tímto je zajištěno, že Vaše data zůstanou uvnitř Evropské unie.


Citace z tisku:

Pleasanton, Calif – 16. Februar 2017-- Zoho korporace dnes zveřejnila, že získala od britkého normalizačního insitutu (BSI) certifikát ISO/IEC 27001:2013 k systému řízení bezpečnosti informací.

ISO/IEC27001:2013 stanovuje požadavky k zřízení, implementaci, udržování a zlepšování systému řízení bezpečnosti informací uvnitř organizace.

Tento certifikát je udělován organizacím, které odpovídají globálním standardům.

"Pro Zoho je ochrana dat jednou z priorit" uvedl Sridhar Vembu, CEO Zoho korporace "Těší nás, že jsme obdrželi certifikát SO/IEC 27001:2013. Jedná se o důkaz našeho závazku k bezpečnosti informací. Ceníme si důvěry našich zákazníků, kteří používají naše produkty. Budeme také nadále dělat vše pro to, aby Zoho zůstalo bezpečnou platfotmou pro podnikání. 

V roce 2016 otevřelo Zoho dvě datová centra v Evropě - v Amsterdamu a Dublinu - aby zajistilo, že data evropských zákazníků zůstanou v Evropě. Zoho k tomu zavedl www.zoho.eu, jelikož počítal s rostoucím podílem zákazníků v Evropě. 

ISO/IEC 27000-série obsahuje standardy informační bezpečnosti, které byly zveřejněny Mezinárodní organizací pro normalizaci (ISO) a Mezinárodní elektrotechnickou komisí (IEC).

Zoho ISO/IEC 27001:2013-certifikát byl uveden v platnost dne 22. srpna 2016.
Datová centra a jejich dostupnost

 
 

Zde můžete vidět dostupnost evropských serverů. 

Přečtěte si více o statistikách a přístupové době. 
 

Zde můžete vidět dostupnost USA serverů. 

Přečtěte si více o statistikách a přístupové době. 
 

Přečtěte si více o bezpečnostních normách a bezpečnostních postupech, které Zoho používá.